top of page

Na základe viac ako 25 ročných skúseností Vám vieme poradiť pri výbere pre Vás najvhodnejších, ako aj cenovo výhodných produktov. V našej ponuke nájdete v každom období produkty v akciových cenách a aj pri neakciových produktoch môžete využiť množstevné zľavy.

Firma KaMi

Firma KaMi

Naše služby zahŕňajú vypracovanie vizuálneho návrhu a dispozičného návrhu kúpeľne. Pre našich zákazníkov sú tieto služby zdarma. Niekoľko ukážok návrhov si môžete pozrieť v sekcii "Vizualizácie".

V našom kúpeľňovom a parketovom štúdiu Vám na predajnej ploche 380 metrov štvorcových, už od roku 1996, ponúkame širokú paletu produktov v štandardnej ako aj v exkluzívnej kvalite od rôznych značkových a svetoznámych výrobcov. 

Predajňa KaMi

18.JPG.jpg

V rámci popredajných služieb Vám po dohode v prípade potreby vieme zabezpečiť odvoz tovaru. Pri väčšej objednávke je v Leviciach a blízkom okolí tento odvoz zdarma.

Na jeseň 2021 sme otvorili showroom Tubadzin, čím sme predajnú plochu rozšírili o 160 metrov štvorcových a nachádza sa tu 13 kúpeľňových kójí navrhnutých výhradne z obkladov a dlažieb tohto výrobcu.

Showroom TUBADZIN

KaMi Tubadzin Showroom cut GIF.gif

Vieme zabezpečiť uskladnenie už nakúpeného tovaru na primeranú dobu a v rámci našich skladovacích kapacít. Navyše máte možnosť vrátenia spotrebného tovaru, ktorý predstavuje bežné skladové zásoby.

Koncom leta 2022 plánujeme otvoronie showroomu od spoločnosti Cerrad.

Showroom CERRAD

Cerrad Showroom in progress.jpg
bottom of page