top of page

Na základe viac ako 25 ročných skúseností Vám vieme poradiť pri výbere pre Vás najvhodnejších, ako aj cenovo výhodných produktov. V našej ponuke nájdete v každom období produkty v akciových cenách a aj pri neakciových produktoch môžete využiť množstevné zľavy.

Firma KaMi

Firma KaMi

Naše služby zahŕňajú vypracovanie vizuálneho návrhu a dispozičného návrhu kúpeľne. Pre našich zákazníkov sú tieto služby zdarma. Niekoľko ukážok návrhov si môžete pozrieť v sekcii "Vizualizácie".

V našom kúpeľňovom a parketovom štúdiu Vám na predajnej ploche 380 metrov štvorcových, už od roku 1996, ponúkame širokú paletu produktov v štandardnej ako aj v exkluzívnej kvalite od rôznych značkových a svetoznámych výrobcov. 

Predajňa KaMi

18.JPG.jpg

V rámci popredajných služieb Vám po dohode v prípade potreby vieme zabezpečiť odvoz tovaru. Pri väčšej objednávke je v Leviciach a blízkom okolí tento odvoz zdarma.

Na jeseň 2021 sme otvorili showroom Tubadzin, čím sme predajnú plochu rozšírili o 160 metrov štvorcových a nachádza sa tu 13 kúpeľňových kójí navrhnutých výhradne z obkladov a dlažieb tohto výrobcu.

Showroom TUBADZIN

KaMi Tubadzin Showroom cut GIF.gif

Vieme zabezpečiť uskladnenie už nakúpeného tovaru na primeranú dobu a v rámci našich skladovacích kapacít. Navyše máte možnosť vrátenia spotrebného tovaru, ktorý predstavuje bežné skladové zásoby.

Od roku 2023 môžete tiež navštíviť showroom CERRAD. Nachádza sa tu ďalších 7 kúpeľňových kójí navrhnutých z dlažieb od tohto výrobcu.

Showroom CERRAD

CERRAD.jpg
bottom of page