Kúpeľňové a parketové štúdio KaMi Vám už od roku 1996, na ploche viac ako 300 metrov štvorcových, ponúka širokú paletu produktov v štandardnej ako aj v exkluzívnej kvalite od rôznych značkových a svetoznámych výrobcov.

Na základe viac ako 20 ročných skúseností Vám vieme poradiť pri výbere pre Vás najvhodnejších, ako aj cenovo výhodných produktov. V našej ponuke nájdete v každom období produkty v akciových cenách a aj pri neakciových produktoch môžete využiť množštevné zľavy, ktoré sú u našich zákazníkov mimoriadne obľúbené.

Naše služby zahŕňajú aj spracovanie 3D vizuálneho návrhu a dispozičného návrhu kúpeľne, zdarma pre našich zákazníkov. Ukážky 3D návrhov si môžete pozrieť v sekcii "Vizualizácie".

V rámci popredajných služieb Vám po dohode v prípade potreby vieme zabezpečiť odvoz materiálu. Pri väčšej objednávke v Leviciach a blízkom okolí je tento odvoz zdarma. Taktiež vieme zabezpečiť preskladovanie už nakúpeného tovaru na primeranú dobu a vrámci našich skladovacích kapacít. Navyše máte možnosť vrátenia spotrebného tovaru a tovaru, ktorý predstavuje bežné skladové zásoby.

Veríme že Vás naša ponuka produktov, ako aj služby ktoré poskytujeme, zaujme a radi Vás privítame v našom kúpeľňovom a parketovom štúdiu na ulici Červenej armády 14, v Leviciach.

Tešíme sa na Vašu návštevu.